Успех ученика у 2008/09.

Успех ученика
Ученици првог разреда се не оцењују бројчаним оценама
I – 1
1.    Антонијевић Марија
2.    Бељић Урош
3.    Богдановић Бранко
4.    Ботић Андреја
5.    Врзић Милица
6.    Ђокић Јелена
7.    Ђорђевић Јована
8.    Зекић Вања
9.    Јоцковић Марија
10.    Николић Лука
11.    Поповић Коста
12.    Радивојевић Тања
13.    Радојевић Алекса
14.    Радосављевић Богдан
15.    Савић Сузана
16.    Симић Анастасија
17.    Симић Василије
18.    Стојиловић Урош
19.    Цветковић Анђела

Учитељ: Светлана Илић

I - 2
1.    Бабанић Никола
2.    Вељић Ана
3.    Весић Катарина
4.    Грујић Михајло
5.    Димић Матеја
6.    Ивановић Ива
7.    Јоцић Антоније
8.    Миленковић Димитрије
9.    Милорадовић Милан
10.    Митић Јован
11.    Пајковић Димитрије
12.    Петровић Анђела
13.    Радовановић Анђела
14.    Радосављевић Ђорђе
15.    Ристић Дерманов Наталија
16.    Станојевић Алекса
17.    Стевановић Исидора
18.    Стојановић Андреа
19.    Срејић Лазар
20.    Торбица Анђа
21.    Шерифовић Мухамед
22.    Шерифовић Кумрија

Учитељ: Слађана Маторкић

I - 3
1.    Аврамовић Ђорђе
2.    Божовић Катарина
3.    Вуковић Јован
4.    Вулетић Мина
5.    Ђукић Филип
6.    Јанковић Милош
7.    Јанчић Лазар
8.    Маричић Ивана
9.    Марјановић Милица
10.Марковић Илија
11.Милићевић Александра
12.Никосавић Диана
13.Репац Јулија
14.Русимовић Татјана
15.Станимировић Ивана
16.Стефановић Ана
17.Тирнанић Софија
18.Тодоровић Лука
19.Угриновић Виктор
20.Шормаз Андреј

Учитељ : Снежана Илић
I – 4
1.    Васиљевић Милена
2.    Вејновић Ива
3.    Жакула Јелена
4.    Жигић Јелена
5.    Здравковић Владимир
6.    Јевтић Немања
7.    Костић Кристина
8.    Марисављевић Аница
9.    Марковић Александар
10.    Милојевић Тамара
11.    Миловановић Андреја
12.    Орловић Павле
13.    Петровић Милена
14.    Пешић Никола
15.    Радосављевић Невена
16.    Радуновић Борис
17.    Сахити Урош
18.    Стојковић Александра
19.    Товарлажа Исидора
20.    Филиповић Ненад

Учитељ : Топлица Саша

II – 1
Одлични:
1.    Бркушанин Богдан
2.    Мијатовић Вања
3.    Стевановић Јелена
4.    Вељковић Викторија
5.    Павловић Александар
6.    Радовановић Николија
7.    Глишић Бранислав
8.    Бабанић Кристина   
Врло добри:
1.  Игњатовић Ксенија
2.  Михаиловић Вељко
3.  Савић Невена
4. Гајић Матија
5. Бакић Лазар            
Добри:
1.    Јелић Стефан
2.    Стевановић Александар
3.    Јовановић Нина
Преводи се:
1.    Ђорђевић Радмила

Учитељ : Ксенија Јоксимовић

II – 2
Одлични:
1.    Вучковић Адела
2.    Ђорђевић Реља
3.    Кривокућа Велибор
4.    Михаиловић Димитрије
5.    Михајловић Ана
6.    Николић Тијана
7.    Сенић Јован
8.    Танасковић Душан
Врло добри:
1.    Илић  Ива
2.    Јозић Михаило
3.    Лончар Надица
4.    Марковић Ања
5.    Гајић Лазар
6.    Тодоровић Миња
7.    Шево Лука
Добри:
1.    Васиљевић Никола
2.    Младеновић Анђела
3.    Радуновић Кристина
Преводи се:
     1.  Муља Стефан

Учитељ : Драгана Талијан





II – 3
Одлични:
1.    Бајчић Даница
2.    Вукић Ана
3.    Ефтоска Златана
4.    Жигић Иван
5.    Ивановић Ана
6.    Ишић Ања
7.    Никодијевић Алекса
8.    Николић Александар
9.    Пантић Тамара
10.    Поробић Дуња
11.    Спасић Милош
12.    Талијан Јована
Врло добри:
1.    Аврамовић Лазар
2.    Милановић Никола
3.    Симоновић Урош
4.    Стојановић Аница
Добри:
1.    Петровић Славољуб
2.    Стокић Стефан
Преводи се:
      1. Јовановић Зудин

Учитељ : Тања Тодоровић 

II – 4
Одлични:
1.    Васиљевић Анастазија
2.    Дражић Немања
3.    Ивановић Милан
4.    Илић Марија
5.    Јоксимовић Невена
6.    Мајсторовић Мима
7.    Миладиновић Лука
8.    Радојевић Тодор
9.    Филиповић Јован
10.    Чабраја Михајло
Врло добри:
1.    Влајић Марија
2.    Вучетић Александар
3.    Јаковљевић Стефан
4.    Ковачевић Нина
5.    Максимовић Немања
6.    Марковић Лидија
7.    Михаиловић Урош
8.    Станковић Марија

Учитељ : Светлана Лазић

III1
Одлични:
1.    Бојовић  Јован
2.    Глишић Јована
3.    Зечевић  Лука
4.    Маричић  Милица
5.    Марковић  Лука
6.    Милић  Милорад
7.    Николић  Софија
8.    Првуловић  Катарина
9.    Станисављевић Кристина
10.    10. Стевановић Ивана
11.    11. Ступар Милица
12.    12. Тирнанић Лука
13.    13. Туфегџић  Крсман
Врло добри:
1.    Григоров  Сима
2.    Зборил  Игор
3.    Јевтић Маријана
4.    Миладиновић Сара
Добри:
1.    Вујичић Василије
2.    Којадиновић  Марко
3.    Рашковић Наталија

Учитељ :  Драги Динчић


III2
Одлични:
1.    Војновић Никола
2.    Вулићевић  Даница
3.    Гајић  Стефан
4.    Илић  Јована
5.    Малобовић Мартина
6.    Катанић  Ивана
7.    Марисављевић  Милица
8.    Масловарић  Маша
9.    Младеновић Викторија
10.    Михајловић  Милица
11.    Симић Симеон
12.    Славковић  Ања
13.    Хомољски  Бранислав
Врло добри:
1.    Алексић Милица
2.    Илић Илија
3.    Кенић Јелена
4.    Милосављевић  Немања
5.    Рајковић Андреја
6.    Станимировић  Тијана
Добри:
1.    Петковић Брана
Понавља:
1.    Николић Ивана

Разредни старешина : Миланка Тирнанић

III3
Одлични:
1.    Грујић  Жељана
2.    Грујић  Жељко
3.    Димитријевић Мина
4.    Илић Алекса
5.    Јовић  Петра
6.    Маринковић  Андрија
7.    Милићевић  Александра
8.    Перић  Милица
9.    Радојевић  Вукан
10.    Рашић  Маја
11.    Стевановић  Елена
12.    Тодоровић  Софија
13.    Торбица  Антоније
14.    Цветковић  Јелена
Врло добри:
1.    Петровић  Емилија
2.    Стојановић  Никола
Добри:
1.    Алексић  Александар
2.    Ђукић  Иван
3.    Јањић И Александра
4.    Пајзер  Андријана

Разредни старешина : Славица Ступар

III-4
Одлични:
1.    Војчевски Милан
2.    Јелић  Емилија
3.    Јовановић  Милош
4.    Милијашевић Даница
5.    Нешић  Марија
6.    Петровић  Невена
7.    Софрониески Ема
8.    Стајковић  Мина
Врло добри:
1.    Бабанић  Исидора
2.    Лазић  Ђорђе
3.    Максимовић  Никола
4.    Марковић  Немања
5.    Нектаријевић  Илинка
6.    Орловић  Алекса
7.    Петровић  Марко
8.    Тасић  Лука
9.    Тодоровић  Невена

Добри:
1.    Вираг  Анастасија
2.    Савић  Саша
Довољни:
3.    1. Јањић  Златко

Разредни старешина : Мирослав Михајловић

IV-1
Одлични:
1.    Аврамовић Александар
2.    Баковић Анђела
3.    Богуновић Вишња
4.    Јеличић Дуња
5.    Ђуричић Александар
6.    Јововић Александар
7.    Милорадовић Милан
8.    Николин Јован
9.    Петрушић Данило
10.    Радовановић Андријана
11.    Станковић Петар
12.    Стевановић Младен
Врло добри:
1.    Алексић Милица
2.    Бркић Наталија
3.    Јанићијевић Александра
4.    Костић Катарина
5.    Перић Ђорђе
Добри:
1.    Јањић Милица
2.    Јовић Рибана

Разредни старешина : Мирољуб Петрић




IV-2
Одлични:
1.    Бајчић Александар
2.    Војновић Милица
3.    Здравковић Лука
4.    Зулевић Вања
5.    Илић Вукан
6.    Јанковић Аница
7.    Коцић Александра
8.    Лазић Ивана
9.    Маторкић Мина
10.    Миловановић Ана
11.    Риоровић Никола
12.    Станојевић Катарина
Врло добри:
1.    Јозић Милош
2.    Лекић Лазар
3.    Милосављевић Милица
4.    Петковић Милош
5.    Тодоровић Ивана
Добри:
1.    Симић Кристијан
Довољни:
2.    1. Сахити Снежана

Разредни старешина : Снежана Михајловић – Лазаревић

IV-3
Одлични:
1.    Даниловић Невена
2.    Димитријевић Сара
3.    Драгишић Даница
4.    Живковић Алекса
5.    Милутиновић Александра
6.    Радивојевић Милица
7.    Самарџић Нина
8.    Станковић Новак
9.    Ћирић Милица
Врло добри:
1.    Живојиновић Андрија
2.    Јовановић Александар
3.    Кенић Јована
4.    Милајчић Александар
5.    Николић Јована
Добри:
1.    Јевтић Јован
2.    Матејић Алекса
3.    Радовановић Бојан
Неоцењени:
1.    Сахити Рада

Разредни старешина : Јелена Седларевић

IV-4
Одлични:
1.    Дидић Сања
2.    Илић Ана
3.    Јоковић Анђела
4.    Крстић Тина
5.    Милановић Љубица
6.    Милијашевић Војкан
7.    Павловић Бобана
8.    Петров Лазар
9.    Станковић Никола
10.    Торбица Милена
Врло добри:
1.    Богдановић Ана
2.    Јовичић Милош
3.    Петковић Ивана 
4.    Стојић Милица
Добри:
1.    Костантиновић Милена
Довољни:
1.    Секулић Александар
Неоцењени:
2.    1. Муља Ћазим

Разредни старешина : Слађана Вулићевић


V-1
Одлични:
1.    Амановић Ратко
2.    Вулићевић Александра
3.    Јовичић Милица
4.    Катанић Александра
5.    Марковић Лазар
6.    Михаиловић Исидора
7.    Пантић Вишња
8.    Радосављевић Тијана
9.    Станкић Ада
Врло добри:
1.    Апостоловић Марко
2.    Богуновић Никола
3.    Вуруна Милица
4.    Шкреља Лазар
5.    Павловић Јелена
6.    Радојковић Марко
7.    Миладиновић Давид
Добри:
1.    Вељић Богдан
2.    Павловић Жељко
Недовољни:
1.    Ботић Данијел (математика)
2.    Петровић Мирјана(математика)
3.    Секулић Марко (математика)

Разредни старешина : Јасна Басарић

V-2
Одлични:
1.    Стојановић Софија
2.    Јанковић Јована
3.    Јоцковић Јована
4.    Маричић Никола
5.    Николић Тадија
6.    Радетић Душица
7.    Савић Петар
8.    Ајдиновић Давид
9.    Ајдиновић Ирина
10.    Бабанић Александра
11.    Батинић Ђорђе
Врло добри:
1.    Благојевић Јована
2.    Бранковић Александра
3.    Вукосављевић Драгана
4.    Вукчевић Анђела
5.    Димитријевић Даница
6.    Марић Биљана
7.    Станојевић Никола
8.    Спасић Јован
Добри:
1.    Пешић Милош
2.    Саити Хасна
3.    Мутић Никола
4.    Ђокић Стеван

Разредни старешина: Љиљана Маричић

V-3
Одлични:
1.    Тодоровић Никша
2.    Лукић Стефан
3.    Кузмановић Лазар
4.    Марковић Срђан
5.    Поштић Богдан  
6.    Вукобратовић Стеван
7.    Вулићевић Александра
Врло добри:
1.    Богићевић Лазар
2.    Илић Јована
3.    Јовановић Милица
4.    Маричић Александра
5.    Милошевић Маша
6.    Ранчић Милена
7.    Сретеновић Борис
8.    Секулић Милена
9.    Стојановић – Нешић Анђела
Добри:
1.    Вељаноски Анђела 
Недовољни:
1. Динић Велибор
2.    Јањић Душан
3.    Мирјанић Богдан
4.    Пантовић Јелена
Неоцењени:
5.    1.  Ђорђевић Стефан

Разредни старешина :Марина Михајловић

V-4
Одлични:
1.    Благојевић Стефан
2.    Борисављевић Милена
3.    Павловић Дуња
4.    Стевановић Андријана
5.    Стевановић Тамара
6.    Станојевић Маријан
7.    Цупара Немања
8.    Танасковић Никола
9.    Павић Димитрије
Врло добри:
1.    Гајић Јована
2.    Митић Јована
3.    Михаиловић Душан
4.    Ристић Душан
5.    Срејић Стефан
6.    Станковић Михајло
7.    Станојевић Огњен
8.    Ћосић Невена
Добри:
1.    Илић Никола
2.    Радивојевић Игор
3.    Митровић Андрија
Недовољни:
1.    Јовановић Алмира
2.    Вујичић Кристина
Понавља:
1.    Симић Сандра

Разредни старешина : Драгана Андрић

VI-1
Одлични:
1.    Вићентијевић Марта
2.    Златковић Инес
3.    Цветановић Ружица
4.    Пекић Јана 
5.     Андрејевић Филип
6.    Јанчић Милица
7.    Јовичић Анђела
8.    Мајсторовић Лана
9.    Поробић Јована
10.    Спахић Лука
11.    Станкић Мина
Врло добри:
1.  Васиљевић Светлана
2 .  Гајић Милица
3    Гајић Милош 
4 .  Маричић Матија
5  . Нешић Милица
6 .  Станишић Никола
7 .  Станковић Стефан
8 .  Шево Емилија
9  . Стојадиновић Александар
 Добри:
1.    Шиљак Радо
Недовољни:
      1.  Милошевић Данијел
2.    Петровић Никола
3.    Тошић Софија

Разредни испит из руског језика полаже: Петковић Младен

Разредни старешина : Ружица Тошић

VI-2
Одлични:
1.    Арсић Ђорће
2.    Божић Дејан
3.    Васиљевић Петар
4.    Ивановић Вања
5.    Јанковић Станислава
6.    Лончар Јелена
7.    Панић Душан
8.    Славковић Богдан
9.    Старчевић Никола
10.    Стојковић Ана
11.    Стевановић Ања
Врло добри:
1.    Баковић Марко
2.    Ђокић Никола
3.    Милошевић Анђела
4.    Петковић Сташа
5.    Радовановић Никола
6.    Шево Софија
7.    Стевановић Димутрије
8.    Радојковић Марко
Добри:
1.    Ђокић Јована
2.    Петровић Тамара
3.    Радојковић Ђорђе
4.    Торбица Немања
Недовољни:
1.    Ивковић Милош (српски и математика)
2.    Ивановић Саниа (математика)
3.    Савић Лидија (математика)
4.    Стојановић Владимир (математика)

Разредни старешина : Соња Которчевић

VI-3
Одлични:
1.    Батинић Борис
2.    Вукадиновић  Катарина
3.    Грујић Сара
4.    Јоксимовић Даница
5.    Теодора Јелић
6.    Карић Маријана
7.    Микић Марија
8.    Митић Милица
9.    Николић Маја
10.    Савић Марија
11.    Симић Теодора
Врло добри:
1.    Ћосић Марко
2.    Вејновић Миодраг
3.    Јанковиђ Марко
4.    Јовановић Давид
5.    Кузмановић Јордан
6.    Мариновић Милица
7.    Маркиовић Младен
Добри:
1.    Батинић Александар
2.    Ђерасимовић Игор
3.    Јовановић Саша
4.    Матејић Милица
5.    Табаковић Анђела
6.    Јовановић Дарко
7.    Младеновић Даница
Недовољни:
1.    Радовановић Бојана (математика)
2.    Радовановић Александар (математика)

Разредни старешина : Виолета Начковић

VI-4
Одлични:
1.    Филиповић Лука
2.    Живковић Никола
3.    Лекић Милена
4.    Регоје Милена
5.    Коларевић Лазар
6.    Милутиновић Милош
7.    Урошевић Срђан
8.    Михаиловић Димитрије
9.    Марковић Анђела
10.    Сретеновић Анђела
11.    Станимировић Стефан
12.    Видић Христина
13.    Ишић Ивана
14.    Јоловић Немања
Врло добри:
1.    Властић Марија
2.    Даниловић Марија
3.    Крстић Владимир
4.    Радивојевић Бранко
5.    Танасковић Ђорђе
6.    Јовановић Катарина
7.    Миленковић Катарина
8.    Димитријевић Вељко
9.    Пајовић Ања
10.    Стефановић Теодора
Добри:
1.    Недељковић Стефан
2.    Јовичић Ђорђе
Недовољни:
1. Радојковић Маја (српски и математика)

Разредни старешина : Јасмина Живанчевић

VII-1
Одлични:
1.    Начковић Оливера
2.    Миљуш Сања
3.    Љубисављевић  Милица
4.    Тодоровић Сандра
5.    Петровић Вукашин
6.    Маловић Никола
7.    Радивојевић Катарина
8.    Пантелејић Елеонора
9.    Петровић Александар
Врло добри:
1.    Јелић Матеја
2.    Петковић Вања
3.    Стојић Јелена
4.    Маричић Милица
5.    Ђурђевић Милош
6.    Радовановић Никола
7.    Ризи Дуња
8.    Симић Магдалена
Добри:
1.    Петровић Јелена
2.    Маричић Стефан
Недовољни:
1.    Миленковић Милош (математика)
2.    Тодоровић Немања (математика)

Разредни старешина : Горица Васиљевић
VII-2
Одлични:
1.    Бећић Мила
2.    Вукосављевић Јована
3.    Григорова Рената
4.    Лазаревић Вук
5.    Миладиновић Јована
6.    Павловски Милан
Врло добри:
1.    Вуковић Јована
2.    Вуковић Милутин
3.    Гецић Немања
4.    Ђорђевић Зорана
5.    Петровић Драшко
6.    Софрониески Ђорђе
Добри:
1.    Марић Сања
2.    Матејић Младен
3.    Радојевић Стефан
Довољни:
1.    Радивојевић Никола
Недовољни:
1. Ристић Јелена
2.    Властић Стефан
3.    Јањић Анђела
4.    Аксић  Далиборка

Разредни старешина, Весна Русалић

VII-3
Одлични:
1.    Бабић Оља
2.    Дидић Невена
3.    Живковић Андреа
4.    Милутиновић Мина
5.    Милићевић Софија
6.    Срејић Тамара
7.    Маричић Марија
8.    Милијашевић Голуб
Врло добри:
1.    Цветковић Јован
2.    Батинић Стефан
3.    Поповић Ђорђе
4.    Стојковић Наташа
Добри:
1.    Бељић Филип
2.    Лукић Милица
3.    Торбица Катарина
4.    Тројановић Ненад
Недовољни:
1.    Радосављевић Лола (математика)
2.    Јанковић Јован (математика)
3.    Милетић Марија (математика)
4.    Рајковић Матеја (хемија)
5.    Јовановић Алмир (математика и хемија)

Разредни старешина, Слободанка Николић

VII-4
Одлични:
1.    Милутиновић Милица
2.    Прелевић Александар
3.    Рашић Анђела
4.    Радовановић Алекса
5.    Ћирић Стеван
6.    Хомољски Ана
Врло добри:
1.    Вељић Давид
2.    Вукић Марко
3.    Гајић Наташа
4.    Радовановић Данило
5.    Спасојевић Јован
6.    Србу Ана
Добри:
1.    Репац Маријана
2.    Мариновић Милош
Недовољни:
1.    Жарковић Ана
2.    Јовић Тијана
3.    Милетић Милица
4.    Михајловић Јован
5.    Секулић Лазар
6.    Стојковић Иван

Разредни старешина, Јелена Рајић

VIII-1

Одлични:
1.    Милица Антонијевић (Вукова диплома)
2.    Игњат Бећић
3.    Марија Видовић
4.    Душан Стојановић
5.    Катарина Исаковић (Вукова диплома)
6.    Андреја Јоцић
7.    Нина Кочић
8.    Лазић Сава
9.    Наташа Марић
10.    Илија Павић
11.    Андријана Петровић
12.    Милан Ђекић
13.    Марија Ђулаковић
Врло добри:
1.    Петар Бербатовић
2.    Андријана Прелевић
3.    Зорана Марковић
4.    Милан Срећковић
Добри:
1.    Данило Гаговић
2.    Сабрина Саити
Довољни:
1.    Немања Драгишић
2.    Ивана Јевтић
3.    Иван Михајловић
4.    Дарко Матић

Разредни старешина : Радмила  Петровић

VIII-2
Одлични:
1.    Марија Вучетић
2.    Урош Гајић
3.    Ема Зечевић
4.    Викторија Игњатовић
5.    Сања Марковић
6.    Сара Марковић
7.    Оливера Обрадовић
8.    Александра Палић
9.    Невена Ћирић
10.    Јована Чопић
11.    Филип Шиник
12.    Милош Петрушић
13.    Роса Радивојевић
14.    Лазар Станојевић
Врло добри:
1.    Милица Константиновић
2.    Марина Миленковић
3.    Катарина Петровић
4.    Стефан Стојановић
Добри:
1.    Кристина Богићевић
2.     Марко Неговановић
3.    Виктор Павић
4.    Богдан Палић
Довољни:
1.    Петар Стојановић

Разредни старешина : Ружица Митровић

VIII-3
Одлични:
1.    Александра Ацић
2.    Матија Жигић (Вукова диплома)
3.    Вељко Златић (Вукова диплома)
4.    Кристина Илић
5.    Војкан Исаковић
6.    Тијана Јевтић
7.    Кристина Јелић
8.    Тијана Јелић
9.    Милица Станковић (Вукова диплома)
10.    Кристина Јовичић (Вукова диплома)
11.    Младен Крстић
12.    Милица Маричић
13.    Ивана Марковић
14.    Давид Милошевић
15.    Анита Радивојевић
16.    Дијана Радивојевић
17.    Зоран Јовановић
Врло добри:
1.    Виолета Стојановић
2.    Никола Миладиновић
3.    Никола Митић
Добри:
1.    Алекса Јањић
2.    Сандра Милић

Разредни старешина : Љиљана Петровић


 
VIII-4

Одлични:
1.    Јована Михаиловић
2.    Мина Обрадовић
3.    Јелена Гајић
4.    Катарина Јовичић
5.    Младен Красић
6.    Марко Мајсторовић
7.    Владимир Павловић
8.    Никола Радосављевић
9.    Богдан Спасић
10.    Филип Стевановић
11.    Иван Табаковић
12.    Никола Цвикић
Врло добри:
1.    Марија Штетић
2.    Јелена Станимировић
3.    Горан Николић
4.    Никола Бусић
5.    Николија  Милошевић
6.    Петар Илић
7.    Милош Митровић
Добри:
1.    Лука Војчевски
2.    Филип Милорадовић
3.    Кристина Милошевић
Довољни:
1.    Кузмић Немања

Разредни старешина : Светлана Стојановић



Comments