Учесници и резултати општинских такмичења у школској 2008/09.

Физика
1. место Кристина Јовичић VIII3 (Слободанка Николић)
2.место Алекса Радовановић VII3 (Слободанка Николић)

Француски језик
3. места:        
  • Кристина Јовичић VIII3(Нада Вулићевић)
  • Катарина Јовичић VIII4 (Нада вулићевић)

Енглески језик
  • Милица Станковић VIII3 (Наташа Вуковић)
  • Нина Кочић VIII1 (Наташа Вуковић)
  • Матија ЖигићVIII3  (Славица Јоцковић)

Биологија
1.место-Оливера Обрадовић VIII2 (Радица Петровић)
2.место-Невена Ћирић VIII2 (Радица Петровић)
3.место-Роса Радивојевић VIII2(Радица Петровић)

Хемија
1.место-Милица Станковић VIII3(Татјана Ћирић)
2. место Марија Маричић VII3 (Татјана Ћирић)
3.место Невена Ћирић VIII2 (Ненад Марковић)

Математика
1. места :
  • Ружица Цветановић VI1 (Јасна Басарић)
  • Срђан Марковић V3 (Јасна Басаревић)
  • Милица Станковић VIII3 (Војислав Милић)
  • Кристина Јовичић VIII3 (Војислав Милић)
  • Андрија Маринковић III3 (уч. Славица Ступар)
  • Марија Маричић VII3 (Мила Рајчић)
2.места:
  • Јована Јанковић V2 (Војислав Милић)
  • Софија Тодоровић III3 (Славица Ступар)
3.места
  • Невена Ћирић VIII2 (Ани Јеремић)
  • Катарина Станојевић IV2 (Снежана Михајловић Лазаревић)
  • Милица Војновић IV2 (Снежана Михајловић Лазаревић)

Географија
3.места:
  • Алекса Радовановић VII4 (Виолента Начковић)
  • Сава Лазић VIII1 (Здравко Милановић)

Српски језик
1.место:  Милица Станковић VIII3 (Љиљана Петровић)
3.места :
Срђан Марковић V3(Марина Михајловић)
Оливера Начковић VII1 (Соња Которчевић)

Историја
2.место Лука Филиповић VI4 (Горица Васиљевић)
3.места:
  • Јована Јанковић V2 (Горица Васиљевић)
  • Срђан МарковићVII1 ( Горица Васиљевић)

Шта знаш о саобраћају
Екипа наше школе заузела је треће место, а најбољи појединачни успех постигао је Стефан Батинић из 7/3 који је освојио друго место и био учесник окружног такмичења као члан општинске екипе.
Чланови екипе старије групе:
  • Стефан Батинић, 7/3,
  • Ана Жарковић, 7/4,
  • Милица Маричић, 7/1 и
  • Лазар Станојевић, 8/2.
Чланови млађе групе:
  • Даница Димитријевић,
  • Душица Радетић,
  • Јована Јоцковић,
  • Петар Савић и
  • Никола Станојевић ( сви из 5/2 ).

Учесници и резултати окружних  такмичења

Биологија
  • Невена Ћирић 8-2 друго место – учесник републичког такмичења
  • Оливера Обрадовић 8-2 треће место
Физика
  • Алекса Радовановић 7-4
Хемија
  • Марија Маричић 7-3 – (Татјана Ћирић)
  • Милица Станковић 8-3 треће место (Татјана Ћирић)
  • Вељко Златић 8-3 (Татјана Ћирић)
  • Невена Ћирић 8-2 (Ненад Марковић)
Историја
  • Лука Филиповић 6-4 (Горица Васиљевић)
Географија
  • Алекса Радовановић 7-4 (Виолета Начковић)
  • Сава Лазић 8-1 (Здравко Миланковић)

Српски језик
  • Милица Станковић 8-3 треће место (Љиљана Петровић)
Математика
  • Милица Војиновић 4-2 прво место (Снежана Михајловић Лазаревић)
  • Катарина Станојевић 4-2 треће место (Снежана Михајловић Лазаревић)
  • Срђан Марковић 5-3 прво место (Јасна Басарић)
  • Јована Јанковић 5-2 четврто место (Војислав Милић)
  • Ратко Амановић 5-1 (Јасан Басарић)
  • Ружица Цветановић  6-1 прво место  (Јасна Басарић)
  • Марија Маричић 7-3 прво место (Мила Рајчић)
  • Милица Станковић 8-3 (Војислав Милић)
  • Кристина Јовичић 8-3 прво место  (Војислав Милић)
  • Невена Ћирић 8-2 (Ани Јеремић)

Француски језик
  • Катарина Јовичић 8-4 прво место - учесница републичког такмичења (Нада Вулићевић)
  • Кристина Јовичић 8-3 друго место - учесница републичког такмичења (Нада Вулићевић)

Енглески језик - регионално такмичење
  • Матија Жигић 8-3 (Славица Јоцковић)
  • Милица Станковић 8-3 (Наташа Вуковић)
  • Нина Кочић 8-1 (Наташа Вуковић)

Стони тенис
У стоном тенису екипа наше школе освојила је прво место на општинском, а друго место на окружном такмичењу.
    Чланови екипе:
  • Милош Петрушић, 8/2,
  • Вукашин Петровић, 7/1,
  • Голуб Милијашевић, 7/3 и
  • Филип Бељић, 7/3.

Учесници Републичке  смотре талената
Математика
Кристина Јовичић 8-3, друго место на Републичкој смотри (Војислав Милић)
Марија Маричић 8-3 (Мила Рајчић)
Биологија
  • Оливера Обрадовић 8-2 (Радмила Петровић)
  • Роса Радивојевић 8-2 (Радмила Петровић)
Учесници Регионалне смотра талената
Математика
  • Кристина Јовичић 8-3 прво место, (Војислав Милић)
  • Марија Маричић 8-3 друго место (Мила Рајчић)

Биологија
  • Оливера Обрадовић 8-2 друго место (Радмила Петровић)
  • Александра Ацић 8-3 треће место (Радмила Петровић)
  • Роса Радивојевић 8-2 треће место (Радмила Петровић)

Информатика
  • Лазар Станојевић 8-2 (Милан Милошевић)

Енглески језик
  • Голуб Милијашевић 7-3 (Славица Јоцковић)
  • Стефан Батинић 7-3 (Славица Јоцковић)
  • Оливера Начковић 7-1 (Славица Јоцковић)
Географија
  • Невена Дидић 7-3 (Виолета Начковић)
  • Јован Цветковић 7-3 (Виолета Начковић)
  • Андреа Живковић 7-3 (Виолета Начковић)
  • Сава Лазић 8-1 (Виолета Начковић)
  • Алекса Радовановић 7-4 (Виолета Начковић)
Историја
  • Немања Гецић 7-2 (Горица Васиљевић)
Српски језик
  • Катарина Исаковић 8-1 (Марина Михајловић)
Учесници и резултати републичких такмичења

Математика
  • Ружица Цветановић  6-1 треће место (Јасна Басарић)
  • Кристина Јовичић 8-3 (Војислав Милић)

Биологија
  • Невена Ћирић 8-2 (Радмила Петровић)
Хемија
  • Милица Станковић 8-3 (Татјана Ћирић)
Француски
  • Катарина Јовичић 8-4 (Нада Вулићевић)
  • Кристина Јовичић 8-3 (Нада Вулићевић)

Републичко екипно такмичење у математици у организацији Архимедеса
  • Кристина Јовичић 8-3  похвала
  • Марија Маричић 7-3
  • Ружица Цветановић  6-1 похвала
  • Срђан Марковић 5-3 треће место
  • Милица Војиновић 4-2

Екипа наше школе освојила је другу награду на екипном такмичењу Архимедес у којој је учествовало преко сто школа.

Mеђународно такмичење у математици “Кенгур”

  • Срђан Марковић 5-3 друга награда
  • Кристина Јовичић 8-3 трећа награда
  • Вељко Златић 8-3 трећа награда
  • Милица Станковић 8-3 похвала
  • Оливера Начковић 7-1 похвала
  • Марија Маричић 7-3 похвала
  • Никола Живковић 6-4 похвала
  • Ања Стевановић 6-2 похвала
  • Милица Јовичић 5-1 похвала
  • Ратко Амановић 5-1 похвала
  • Милан Војчевски 3-4 похвала
  • Андрија Маринковић 3-3 похвала
  • Јовић Петра 3-3 похвала
  • Перић Милица 3-3 похвала
  • Мијатовић Вања 2-1 похвала
  • Вучковић Адела 2-2 похвала
  • Глишић Бранислав 2-1 похвала
  • Николић Тијана 2-2 похвала
Коначан пласман на државном првенству у рукомету за основне школе – пионирке
Такмичење је реализовано у организацији ОШ «Херој Радмила Шишковић» 14. и 15. маја 2009.г.

1.    ОШ "Бата Булић", Петровац
2.    ОШ "Аца Алексић", Александровац
3.    ОШ "Ђура Јакшић", Каћ
4.    ОШ "Растко Немањић - Свети Сава", Нова Пазова
5.    ОШ "Петар Кочић", Темерин
6.    ОШ "Свети Сава", Аранђеловац
7.    ОШ "Душан Радовић", Пирот
8.    ОШ "Херој Радмила Шишковић", Смед. Паланка
9.    ОШ "Вук Караџић", Сочаница

Женски рукометни клуб ОШ "Херој Радмила Шишковић":

  • Александра Милошевић VI3,
  • Невена Дидић VII3,    
  • Оливера Обрадовић VIII2,
  • Софија Милићевић VII3,
  • Елеонора Пантелејић VII1,
  • Сара Марковић VIII2,
  • Маријана Карић VI3,
  • Марија Милетић VII3,
  • Марија Савић VI3,
  • Ања Стевановић VI2
  • Сања Марковић VIII2
  • Мила Бећић VII2,
  • Милена Лекић VI4,
  • Анђела Милошевић VI2,
  • Маријана Репац VII4,
  • Рената Григорова VII2
Тренер: Светлана Стојановић, професор физичког васпитања

Comments